Domů  /  Rekonstrukce bytů  /  Zednické práce

Zednické práce v Praze a okolí

Zednické práceZednické práce jsou důležitou součástí etapy realizace rekonstrukce bytových domů, bytových jader, koupelen apod. Přenechte tuto důležitou etapu na odbornících a předejděte tak problémům, vzniklým při neodborně provedených zednických pracích. Na každou zakázku klademe velký důraz a s tímto k ní také přistupujeme.

Používáme tradiční i moderní technologie a postupy mezi které patří například:

  • Keramické tvárnice - dnes se používají nejen tradiční cihelné výrobky, ale i celý kompletní cihelný program a to od klasických cihel přes stropy až po cihelné komíny.
  • Porobeton Ytong - vyniká svou tepelnou izolací a požární odolností. Jako masivní zdící materiál s dostatečnou únosností se Ytong uplatňuje především v obvodových konstrukcích a u všech vnitřních nosných nebo výplňových stěn i příček. Velmi dobře nachází uplatnění i při rekonstrukcích a to pro svou dobrou zpracovatelnost, přesnost, vysokou pevnost a tepelnou odolnost.
  • Zajišťujeme také vodoinstalační práce a práce s elektroinstalací.

Pokud uvažujete o realizaci zednických služeb, můžete nás kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Při výběru Vám rádi osobně poradíme a vše zajistíme a to včetně cenové nabídky.

Zednické práce v Praze a blízkém okolí.

Volejte: +420 603 199 901+420 272 700 611 Poptávka

Poptávka

*

*

*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.