Domů  /  Rekonstrukce rodinných domů  /  Přístavby, nadstavby

Přístavby, nadstavby rodinných domů v Praze a okolí

Rekonstrukce rodinného domu je složitý proces dlouhodobějšího charakteru. Oproti rekonstrukcím bytů zde většinou přibývá navíc i komunikace se stavebním úřadem. Naše firma Vám je schopná zajistit i vyřízení stavebního povolení či ohlášky popř. poradit v jakých případech je nutné o něm uvažovat či nikoliv. Samozřejmostí je účast na kolaudaci a dodání veškerých nutných podkladů pro ni.

stavby přístaveb a nadstaveb rodinných domůRekonstrukci, nadstavbu čí přístavbu provádíme jako kompletní dodávku na klíč. Disponujeme zkušenými řemeslníky, dodavateli materiálů a vším potřebným, čímž opět šetříme čas. V rámci dodávky je samozřejmostí poradenství v oblasti vybíraných materiálů a technologií, pokud již toto není vyřešeno projektovou dokumentací.

Pokud uvažujete o přístavbě či nadstavbě Vašeho domu, můžete nás kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Při výběru Vám rádi osobně poradíme a vše zajistíme a to včetně cenové nabídky. K přístavbě či nadstavbě provádíme veškeré další zednické práce včetně zateplení fasády či střechy.

Přístavby, nadstavby rodinných domů v Praze a blízkém okolí.

Volejte: +420 603 199 901+420 272 700 611 Poptávka

Poptávka

*

*

*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.