Domů  /  Rekonstrukce budov  /  Celková rekonstrukce budov občanského vybavení

Celková rekonstrukce budov občanského vybavení v Praze a okolí

Rekonstrukce bytových domů, budov občanského vybavení je složitý proces dlouhodobějšího charakteru. Oproti ostatním rekonstrukcím zde přibývá navíc i komunikace se stavebním úřadem. Naše firma Vám je schopná zajistit i vyřízení stavebního povolení či ohlášky. Samozřejmostí je účast na kolaudaci a dodání veškerých nutných podkladů pro ni. Dodáme veškeré posudky od akustiky po osvětlení, revize elektro, plynu či požárních ucpávek apod.

Rekonstrukce budov občanského vybaveníRekonstrukci, nadstavbu čí přístavbu provádíme jako kompletní dodávku na klíč, tedy veškerými řemesly a dodávkami k tomu nutných, čímž stavebníkům opět šetříme čas. V rámci dodávky je samozřejmostí poradenství v oblasti vybíraných materiálů a technologií, komunikace s projektanty, autorským dozorem a technickým dozorem stavebníka.

Pokud uvažujete o celkové rekonstrukci budov občanského vybavení, můžete nás kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Při výběru Vám rádi osobně poradíme a vše zajistíme a to včetně cenové nabídky.

Celková rekonstrukce budov občanského vybavení v Praze a blízkém okolí.

 

Volejte: +420 603 199 901+420 272 700 611 Poptávka

Ukázka naší práce

Poptávka

*

*

*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.