Domů  /  Rekonstrukce bytů  /  Podlahy

Pokládka podlahy v Praze a okolí

Pokládka podlahy je základem každého bytu či domu. Sortiment pro pokládku podlahových krytin je dnes velmi široký, od lamelových podlah z plastu a dřeva (tzv. plovoucí podlaha), přes povlakové (pvc, vinyl) dlažby, vlysy a parkety.

Zhotovíme a odborně položíme dřevěné i laminátové podlahy. Opravíme staré prkenné podlahy s nerovnostmi a starými nátěry. Dle přání zákazníka položíme nové obklady a dlažbu. Problémem pro nás není ani instalace podlahového topení a to samozřejmě s ohledem na technické normy a požadavky. Disponujeme také technikou pro renovaci původních zachovaných dřevěných podlah. I tyto podlahy lze pomocí moderních brusných a nátěrových metod opět probudit do krásy. Kromě toho běžně pokládáme PVC a podlahové krytiny včetně okrajových lišt, jejichž pokládka je u nás samozřejmostí.

Pokud uvažujete o pokládce nové podlahy, můžete nás kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Při výběru Vám rádi osobně poradíme a vše zajistíme a to včetně cenové nabídky.

Pokládka podlahy v Praze a blízkém okolí.

Volejte: +420 603 199 901+420 272 700 611 Poptávka

Poptávka

*

*

*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.