Domů  /  Rekonstrukce budov  /  Rekonstrukce společných prostor bytových domů

Rekonstrukce společných prostor bytových domů v Praze a okolí

V posledních letech dochází ke zlepšení stavu fasád panelových domů, a to i díky aktivitě státu a jeho dotačních programů. Bohužel nedochází k rekonstrukcím společných vnitřních prostor, sklepů a chodeb. Jejich vzhled je většinou poznamenán několika desítkami let provozu. Tyto úpravy zahrnují rekonstrukce povrchů stěn, podlahových krytin, vstupních dveří. Často bývá v domech spojena s rekonstrukcí společných rozvodů elektřiny a plynu. Vzhledem k náročným požadvkům EU a stáří je často nutná i výměna nebo rekonstrukce výtahů.

Společenské prostoryRekonstrukci, nadstavbu čí přístavbu provádíme jako kompletní dodávku na klíč, tedy s veškerými řemesly a dodávkami k tomu nutnými, čímž stavebníkům opět šetříme čas. V rámci dodávky je samozřejmostí poradenství v oblasti vybíraných materiálů a technologií, komunikace s projektanty, autorským dozorem a  technickým dozorem stavebníka.

 

Pokud uvažujete o celkové rekonstrukci společenských prostor domu, můžete nás kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře. Při výběru Vám rádi osobně poradíme a vše zajistíme a to včetně cenové nabídky.

Rekonstrukce společných prostor bytových domů v Praze a blízkém okolí.

 

Volejte: +420 603 199 901+420 272 700 611 Poptávka

Poptávka

*

*

*

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.